Haber

58. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Nisan ayında yapılacak

Bu yıl 58’incisi düzenlenecek Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu öncesi Bisiklet Federasyonu Yürütme Lideri Bahattin Akyön, İdari İşler Başkanlığı Baş Raportörü Baki İlgün ve Muğla Gençlik ve Sporİl Müdürü Kazım Açıkbaş ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Muğla Temsilcisi İlker Cömert, Muğla Valisi Orhan Tavlı ile bir araya gelerek tıp konulu değerlendirme toplantısı yaptı.

Türkiye Bisiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Akyön, geçtiğimiz yıl 57.’si Bodrum’da başlayan Cumhurbaşkanlığı bisiklet tipinin Muğla etabının sorunsuz geçmesinden dolayı Muğla Valisi Orhan Tavlı’ya teşekkür plaketi takdim etti. Akyön, “Geçen sene turumuz Bodrum’dan başlamıştı. Bu sene 4 etap 8 etap tıp Muğla ilinin sonundan geçecek. Muğla bu konuda çok şanslı. Tedbirlerin sorunsuz bir şekilde alınacağına inanıyoruz. “Cumhurbaşkanlığımızın adını taşıyan bu yarışın 58.’sinin kazasız ve güzel görüntülerle geçmesini temenni ediyoruz.”

Muğla Valisi Orhan Tavlı, “Geçtiğimiz yıl canlı yayınlarla dünyanın dört bir yanında milyonlarca insanın evine giren bu organizasyon, Cumhurbaşkanımızın himayelerinde gerçekleştiriliyor ve Muğla’nın ve bölgemizin tanıtımı açısından büyük önem taşıyor. Bu yıl bir etap Fethiye Babadağ’da bitiyor, Fethiye, Marmaris, Bodrum gibi dünyanın gözde destinasyonlarımızdan geçecek olması bizim için çok değerli.” – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu