Haber

Emrah’ın ’40. Yıl’ Albümü Ata Demirer’le Başlıyor! Albümün İlk Çıkışı Ata Demirer’den!

Türk Fantazi ve Arabesk Müziğinin efsane ismi Emrah, 40. sanat yılını büyük bir sürprizle kutlamaya hazırlanıyor. Sanatçının müzik mesleğine yaptığı katkılar ve unutulmaz müziği, ünlü sanatçıların katkılarıyla hazırlanan özel bir albümle taçlandırılacak. ’40. Albümün ilk çıkış şarkısı ‘Yıl’, Cet Demirer’in ‘Unutabilsem’ performansıyla müzikseverlerle buluşuyor. Seyhan Müzik etiketiyle 15 Eylül itibarıyla tüm dijital platformlarda satışa sunulacak müzik, Cet Demirer yorumuyla unutulmayacak. Sözleri Şükrü Kekevi’ye, bestesi Emrah’a ait olan “Unutabilsem” adlı eser, projenin duyurulmasının ilk adımı olarak müzikseverlerin beğenisine sunuluyor.

Müzikseverlerin yakından tanıdığı ve sevdiği Ata Demirer, Aynur Aydın, Berkay, Betül Demir, Cem Belevi, Derya Bedavacı, Emre Kaya, Hüsnü Şenlendirici, Kubat, Linet, Ziynet Sali, Sevcan Orhan, Lara ve Deniz Seki’nin yanı sıra , aynı zamanda Emrah’ın. Erdoğan’ın unutulmaz eserlerine muhteşem yorumlarıyla hayat verdiler…

’40. ‘Yıl’ albümü, efsane müzisyenin müzikal mirasını, tarzını ve unutulmaz sesini sıkı hayranlarına sunacak, aynı zamanda yeni nesli Emrah’ın müziğiyle tanıştıracak. Dinleyicileri fazla bekletmeden müzikleri dijital platformlara yükleyecek olan Seyhan Müzik, albümü hem CD hem de LP formatında satışa sunarak tüm müzik arşivcilerini memnun edecek.

Emrah’ın 40. sanat yıldönümüne özel olarak hazırlanan haraç albümü, Türk Fantazi ve Arabesk müziğinin ikonik isminin mirasını yaşatmak ve ona duyulan saygıyı ifade etmek adına değerli bir adım olarak müzik departmanında uzun yıllar konuşulacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu