Yaşam

Wild LIVE’ı izleyin! FOX TV Wild 1. bölüm CANLI izleme linki!

Köklü bir aileden kaçırılıp kendini sokaklara düşen bir çocuğun, yıllar sonra evine döndüğünde kendini yeniden yaratma mücadelesini anlatıyor. Vahşi , izleyicilerde merak konusu oldu. Wild LIVE’ı izleyin! FOX TV Wild 1. bölüm CANLI izleme linki!

VAHŞİ CANLI İZLEME BAĞLANTISI VAR MI?

Wild dizisini FOX TV platformlarından canlı olarak izleyebilirsiniz.

VAHŞİ OYUNCULAR

Dizinin başrollerinde Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani ve Şebnem Hassanisoughi Bilgiç yer alırken dizide ayrıca; Ayrıca Osman Alkaş, Ayşegül Ünsal, Sezer Arıçay, Birgül Ulusoy, Rojbin Erden, Seray Özkan, Selim Can Yalçın, Ramiz Mullamusa, Güray Görkem, Bartu Dilmen, Aleyna Al, Aşkın Şenol gibi başarılı isimler de yer alıyor.

WILD 1. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kendini bildi bileli sokaklarda yaşam mücadelesi veren Yaman, çocukluğunda yollarının kesiştiği Mert, Asi ve Umut ile kendine bir aile kurmuştur. Neden ve nasıl sokağa düştüklerini bilmeyen bu dört genç, çocukluk travmalarını geride bırakıp birbirlerine tutunmayı seçmişlerdir. Yaşadıkları zorlu yaşam koşullarına rağmen mutludurlar. Tek dertleri Umut’un tedavisidir. Umut’un yürüyebilmesi için umutlarını “Mucize Doktor” diye tanıtılan yabancı bir doktora bağladılar. Ancak bu doktor yılda bir kez Türkiye’ye geliyor ve o gün sadece sınırlı sayıda hastayla ilgileniyor. Ve muayene ücreti de bu çocukların daha önce hayatlarında görmedikleri bir miktardır. Rutin bir kağıt toplama gününün sonunda Hayal ve Alaz’la tanışan Yaman, kendisini tuhaf bir yolculuğun içinde bulur. Bu iki şımarık gence yardım etmek için çıktığı bu küçük maceranın onu kayıp çocukluğuna geri götüreceğinden habersizdir…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu