Teknoloji

Roguelike Aksiyon Oyunu Blade Assault Konsolunun Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Başlangıçta 30 Eylül 2022’de piyasaya sürülmesi planlanan yandan kaydırmalı aksiyon roguelike platform oyunu Blade Assault’un konsol sürümleri 31 Mart’ta geliyor. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch konsollarında piyasaya sürülecek.
 
Oyunun PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch sürümleri hem fiziksel hem de dijital olarak satışa sunulacak. Oyun için ön sipariş veren kullanıcılar, stokla sınırlı bir kartpostal ve çıkartma sayfası içeren Launch Edition’ı alacak.
 
Aksiyon platform oyunu PC’ye ilk geliyor
 
 
 
Blade Assault, 7 Haziran 2021’de başlayan Erken Erişim sürecinin ardından ilk olarak 17 Ocak 2022’de Steam üzerinden PC için yayınlanmıştı. Şimdi ise bu yapım, hem yeni nesil konsollarda hem de diğer konsollarda çıkışını yapmaya hazırlanıyor.
 
Blade Assault, bir bilim kurgu dünyasında geçen piksel grafiklere sahip, 2D aksiyon rogue benzeri bir platform oyunudur. Undercity direniş gücünün bir parçası olarak Esperanza’nın yozlaşmış ordusuna karşı mücadele edeceğimiz bu oyunda çeşitli aksiyon ve dövüş unsurları olacak.
 
– Buhar sayfası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu